Modowa biżuteria

na każdą okazję

Zainspiruj się Papagayo

Biżuteria to niezbędny element w kobiecej garderobie

Nie wiesz jakie dodatki są na czasie?

Obserwuj nasz Instagram @bizuteria_papagayo

Nasze propozycje wspaniale dopełnią twoją stylizację.

Dodatki inspirowane światem mody.

Aura na dworze sprawia, że chcemy zrzucić grube swetry i zamienić je na coś zwiewnego i kolorowego. Do wiosenno-letniego look’u niezbędne są modne dodatki PAPAGAYO. Nasza papuga czuje się świetnie w takich stylizacjach.

Naszyjniki, bransoletki czy kolczyki w kształcie łańcuchów były lansowane już w zeszłym sezonie i w tym również pozostają. W trendzie są nadal cienkie, złote naszyjniki z medalikiem nawiązujące do astrologii. Nie zapomnijcie o kolorach nawiązujących do wakacyjnych podróży. W tęsknocie za zagranicznymi wyjazdami z pomocą przychodzą nam kolorowe kamienie i koraliki rodem z hawajskiej plaży. Muszelki nadal na fali.

Wystarczy zwykły t-shirt aby stylizacja nabrała sznytu. Po więcej inspiracji udaj się na nasz Instagram @bizuteria_papagayo

Czuj się pięknie we własnym ciele

Naszym celem jest to aby każda kobieta czuła się pięknie we własnym ciele. Tworząc modele na nadchodzący sezon kierowaliśmy się designem, wykonaniem oraz różnorodnością. Bo przecież każda z Was jest inna.

Potrzeby naszych Klientek są naszym priorytetem

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientek stworzyliśmy wzory, które podążają za światowymi trendami, co ważne – na które można sobie pozwolić.

Doceniamy

Każdą Klientkę traktujemy indywidualnie.

Jeżeli masz jakieś pytania ,czekamy na Ciebie.

ZAMÓW

Najpiękniejsza biżuteria modowa

Dostępna dla każdego