BEZPŁATNA DOSTAWA OD 150 zł - 14 DNI NA ZWROT 

Piękny prezent, który nie kosztuje majątku – dla ukochanej osoby lub dla siebie samej

Czy trudno jest sprawić prezent kobiecie? Otóż nie. Jest to dużo łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Idealnym rozwiązaniem niemal w każdym przypadku będzie biżuteria. Która z Pań nie lubi pięknych błyskotek? Biżuteria posiada nie tylko walory estetyczne, ale skrywa w sobie również bogatą symbolikę. Przy wyborze motywu w jakim będzie wybrany przez nas podarunek, należy zastanowić się jaką wiadomość chcemy przekazać obdarowywanej osobie. Papagayo oferuje wysokiej jakości biżuterię wykonaną ze stali chirurgicznej. Jest to bardzo przystępny cenowo i trwały materiał. Nasza marka posiada w swoich kolekcjach artykuły, które idealnie sprawdzą się jako prezent dla ukochanej osoby. Co więcej, w naszym sklepie zdobędziesz wspaniały podarunek, który nie obciąży Twojego portfela.

Prezent dla Mamy

Maj to miesiąc, w którym swoje święto obchodzą nasze wspaniałe Mamy. Tego szczególnego dnia pragniemy okazać im całą swoją wdzięczność i miłość. Chcemy również, aby nasze „Kocham Cię.” czy „Dziękuję za wszystko, co robisz dla mnie każdego dnia.” pozostały im na długo w pamięci. Każda Mama zasługuje na piękny gest w swoim dniu. Prezent wyrażający twoje uczucia i niosący w sobie przesłanie z pewnością wzruszy do łez. Być może w Papagayo znajdziesz podarunek idealny dla Twojej Mamy?

Propozycje prezentu na Dzień Mamy od Papagayo:

• Kolczyki Zegna
Delikatne, złote kolczyki w kształcie serca to wyjątkowy sposób na podziękowanie
ukochanej osobie.

• Kolczyki Infinity lub bransoletka Infinity
Znak nieskończoności wyrazi Twoją nieprzemijającą miłość i wdzięczność oraz będzie stanowił symbol wyjątkowej więzi, która łączy Mamę i jej Dziecko prze całe życie.

• Naszyjnik Wing
Mamy otaczają nas szczególną opieką na każdym kroku. Wcielają się w rolę Anioła
Stróża, a każdy Anioł potrzebuje skrzydeł.

Nie zapomnij o sobie!

Każda z nas jest wyjątkowa. Często nie doceniamy swoich codziennych zmagań i nie
dostrzegamy jak wiele siły, czasu i energii w nie wkładamy. Dlatego warto czasem się zatrzymać, docenić swoje dotychczasowe osiągnięcia i wynagrodzić sobie swoje starania.

Spraw sobie przyjemność pięknym prezentem od Papagayo, bo w pełni zasługujesz na nagrodę. Pozwól, aby doskonale dobrana do Ciebie biżuteria napędzała Cię do działania każdego kolejnego dnia.