BEZPŁATNA DOSTAWA OD 150 zł - 14 DNI NA ZWROT 

Biżuteria, która wzniesie Cię do gwiazd.

Biżuteria może w magiczny sposób przeobrazić nasz look. Odpowiedni dobór dodatków zapewni nam szyk i klasę. Masz problemy z doborem biżuterii? Chcesz się dowiedzieć jak dopełniać swoje stylizacje ze smakiem? Przychodzimy do Ciebie z cennymi radami, dzięki którym nauczysz się w jaki sposób dobierać dodatki na każdą okazję.

Gwieździsty pęd

Gwiezdny akcent w biżuterii doskonale odzwierciedli obraz duszy marzyciela. Odkryje również odważną, zdeterminowaną naturę. Bransoletka czy kolczyki z gwiazdką będą pchały Cię do przodu. Taki akcent pomoże osiągnąć wyznaczone cele i będzie sprzyjał pomyślnej realizacji Twoich planów. Zawsze, gdy na nią spojrzysz, przypomnisz sobie, aby piąć się do góry – ku gwiazdom. Symbolizują one bowiem spełniające się marzenia, sukces i zwycięstwo. Biżuteria z motywem gwiazd emanuje też wysoką wrażliwością, spokojem i ciepłem. Jeżeli masz na palcu pierścionek z gwiazdą, może to oznaczać, że jesteś osobą, która będzie potrzebowała bliskości, ale będzie też potrafiła obdarować życzliwością drugiego człowieka.

Księżycowa moc

Księżyc i kobietę od zawsze łączyła głęboka więź. Jest on znakiem kobiecości i płodności. Od setek lat ludzie przypisywali mu nadprzyrodzone moce. Stał się uosobieniem najskrytszych tajemnic natury. Symbol ten wprowadza mistyczną, tajemniczą atmosferę, a jego ogromna energia przyciąga spojrzenia. Biżuteria z księżycem to gwarantowany zastrzyk pewności siebie. Utożsamiany z płcią piękną księżycowy element w bransoletce, łańcuszku czy pierścionku obudzi w Tobie kobiecą siłę i energię, która napełni Cię prawdziwą pasją. W złotym naszyjniku Astronomy z księżycem będziesz wyglądała hipnotyzująco. Księżycowe ozdoby sprawią, że każda kreacja przesiąknie zmysłowością.

Dodatki z motywem gwiazd oraz księżyca charakteryzują się niezwykłą subtelnością. Dzięki temu świetnie sprawdzą się jako ozdoba na każdą okazję u każdej z nas. Pięknie podkreślą zarówno elegancką stylizację jak i lekki, wakacyjny look. Jeżeli pragniesz zaczerpnąć księżycowej mocy lub wyrazić swoją energiczną naturę za pomocą gwieździstych ozdób, sięgnij po bransoletkę Nili lub Miami. Z pewnością wprowadzą Cię w magiczny nastrój i zaczarują swoim nieodpartym urokiem.