BEZPŁATNA DOSTAWA OD 150 zł - 14 DNI NA ZWROT 

Szczęście zamknięte w biżuterii.

Już w starożytności ludzie wierzyli, że wielka moc jaką kryją w sobie amulety, jest w stanie pokonać wszelkie przeciwności losu. Wielu z nas do dzisiaj pokłada nadzieję w talizmanach. Nie wiemy czy naprawdę mogą wpływać na bieg wydarzeń w naszym życiu, ale z pewnością dodają nam pewności siebie i potrafią zmobilizować nas do skutecznego działania. Oprócz magicznych właściwości, amulety kryją w sobie niesamowity urok. Pięknie prezentujące się symbole świetnie sprawdzą się w projektach biżuterii, która zdobiąc codziennie nasze ciało będzie przypominała nam o mocy, jaką posiadamy. Biżuteria Papagayo posiada w swojej kolekcji wiele ozdób, zawierających symbole przynoszące szczęście. Chcesz wspomóc odrobinę los i zadbać o to, aby Twoje życie obrało właściwe tory? Sprawdź jaki talizman okaże się być idealnym dla Ciebie.

1. Czterolistna Koniczyna

Ten popularny symbol wywodzi się z celtyckich wierzeń, według których czterolistna koniczyna miała zapewniać ochronę przed wszelkim złem. Każdy z czterech listków rośliny kryje w sobie inną wartość, która zagości w życiu szczęśliwego znalazcy. Pierwszy listek reprezentuje nadzieję, drugi wiarę, trzeci miłość, a czwarty szczęście. Jednak szansa trafienia na ten amulet na łące jest równa 1 na 10 000. Dlatego warto zaoszczędzić sobie poszukiwań i zaopatrzyć się w naszyjnik Clover, który zawiera aż pięć złotych koniczynek i oprócz czterech wartości, które skrywa koniczyna, gwarantuje Ci codziennie piękny i subtelny look. Możesz również zdecydować się na delikatną bransoletkę Shamrock z aż siedmioma złotymi talizmanami na klasycznym łańcuszku.

2. Aniele skrzydła

Skrzydła anioła są atrybutem opieki i troski. Nieważne w jakim są rozmiarze, zawsze poniosą Cię z dala od niebezpieczeństwa i zadbają o Twój komfort. Biżuteria z amuletem w postaci anielskich skrzydeł zapewni opiekę Tobie i Twoim bliskim. Skrzydło anioła zawieszone na delikatnym łańcuszku to silna ochrona w subtelnym wydaniu. Naszyjnik Wing z kolekcji Papagayo będzie idealnym prezentem zarówno dla Ciebie jak i dla osób, na których zależy Ci najbardziej.

3. Moneta

Pieniądze starożytnym Grekom i Rzymianom kojarzyły się ze szczęściem. Zapewniały życie w dobrobycie oraz stanowiły ochronę przed złem. Zatrzymane monety miały w przyszłości się rozmnożyć i zapewnić rodzinie majątek. Dzisiejszy sposób postrzegania pieniędzy nie odbiega od czasów starożytnych. Stanowią one ważny aspekt w życiu każdego człowieka. Dlaczego więc nie spróbować ich do siebie przyciągnąć? W ofercie Papagayo znajduje się pokaźna kolekcja ozdób z motywem monety. Dostojny choker Bianco, kuszący naszyjnik Dos Pesos, czy czarująca bransoletka Little Coin – wszystkie mogą okazać się świetnym magnesem na pieniądze.

4. Słoń

Symbol słonia wywodzi się z hinduizmu. Bóg Genesha, który przybrał postać człowieka z głową słonia, miał dbać o ludzkie szczęście i otwierać nowe możliwości. Ten amulet zwykle ma pomóc człowiekowi dostosować się do zmian i odnaleźć w nowej sytuacji życiowej. Jeśli czujesz się zagubiona to warto przygarnąć swojego własnego słonika. Świetnym wyborem będzie złota bransoletka Lucky z zawieszką słonia, nawiązująca do hinduskiego stylu.

5. Pszczoła

Pszczoły to niezwykle zapracowane owady. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak wiele im zawdzięczamy. Te małe istoty symbolizują porządek i pracowitość. Jeżeli w twoim otoczeniu pojawia się zbyt dużo chaosu, a dotarcie do wyznaczonego celu sprawia Ci wiele trudności, polecamy zapoznać się z chokerem Bee. Być może złota podobizna pszczoły na łańcuszku z czarnymi koralikami pomoże Ci odnaleźć nie tylko szyk, ale i motywację. Jeśli okaże się, że choker to za mało, zawsze możesz sprawić sobie dodatkowo uroczą bransoletkę Bee do kompletu. Taki zestaw jest zdecydowanie wart Twojego wysiłku.

 

Biżuteria z talizmanami może sprawić, że na co dzień poczujemy się pewniej. Amulety potrafią dodać ogromnego wsparcia w trudnych sytuacjach życiowych, a dodatki z ich motywem zapewniają nam piękny wygląd.